ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, звідки у нардепа Рибалки мільйонні статки

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, звідки у нардепа Рибалки мільйонні статки

Представник команди Ляшка, Сергій Рибалка, опинився в одному ряду депутатів, яких спонсорує теща. Народний обранець розповів, якими сумами балує його родичка.

Новину повідомляє ТСН.

Українські журналісти дізнались, що 39-річний народний депутат України від "Радикальної партії" Сергій Рибалка живе з дівчиною Анастасією Байбородіною, яка молодша від нього на 15 років. Як виявилось, депутат мешкає у заміському особняку тещі. Навіть більше, на розваги він витрачає кошти останньої.

Доларовий мільйонер Рибалка розповів, що в середньому отримує від тещі від півмільйона до мільйона гривень. Однак як часто він отримує такі суми – невідомо. Причому нардеп жартома відповів, що всім відомо, що він підкаблучник.

До слова, Сергій Рибалка та Анастасія Байбородіна відгуляли весілля, однак офіційно вони не одружені. Як повідомлялось раніше, у минулому році радикал опинився у центрі скандалу. Він виставив на показ фото зі своєю дівчиною. Так, вони з’явились на відеоборді на Таймс-сквер, що у Нью-Йорку. Громадськість одразу звернула увагу на подію, наголосивши, що депутат витратив на такий подарунок коханій декілька тисяч доларів.

Щоб виправдатись, Рибалка та Байбородіна згодом заявили, що це був подарунок дівчині від її мами, яка має 12 автошкіл. Тим не менше, головний радикал країни Олег Ляшко заявив, що понти члена його команди шкодять репутації партії.

Нагадаємо також, стало відомо, що безробітний тесть радника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка платить мільйони за оренду квартири нардепу.

Другие новости