ПоддержатьУкраїнська

Столичні депутати поскаржились у НАБУ на Віталія Кличка через корупційний тендер на реконструкцію Шулявського мосту

StopCor
StopCor

StopCor

Столичні депутати поскаржились у НАБУ на Віталія Кличка через корупційний тендер на реконструкцію Шулявського мосту

Шулявський міст – головний біль для водіїв столиці та афера з пів мільярдом гривень на проєкт, побудувати який неможливо. Чому київська мерія виділяє сотні мільйонів гривень на споруду, яка не має майбутнього? Та у чиїх кишенях осідають наші з вами кошти на зведення скандального мосту? Дізнавайтесь з ексклюзивного розслідування Альони Середи.

https://www.youtube.com/watch?v=emU9kETp7_s

18 вересня 2019 року сталась історична для столиці події: депутати Київради прийшли під стіни НАБУ з колективним зверненням щодо корупційних схем очільника міста Віталія Кличка. В центрі уваги – скандальна реконструкція Шулявського шляхопроводу.

"Якщо фірма з 600 млн виконала на 46 мільйонів, а їй ще додають 114 мільйонів, жодного руху на майданчику, жодної техніки, яка б зараз працювала і будувала цей шляхопровід, то це, очевидно, свідчить про те, що є конфлікт інтересів", – стверджує депутат КМДА Ілля Сагайдак.

Столичні депутати заявляють про розкрадання бюджетних коштів

Столичні депутати впевнені: йдеться про розкрадання бюджетних коштів, тому що вони були спрямовані зовсім на інші цілі. І те, що мер Кличко особисто підписував ці документи – це його абсолютна гра "ва-банк".

Результати поданого звернення міських депутатів ми дізнаємося вже найближчими днями. Тож слідкуйте за нашими оновленнями.

Другие новости