ПоддержатьУкраїнська

На будівництві й ремонті доріг щороку розкрадають 70 мільярдів гривень – експерт

StopCor
StopCor

StopCor

На будівництві й ремонті доріг щороку розкрадають 70 мільярдів гривень – експерт

Дорожній фонд України на сьогодні становить близько 70 мільярдів гривень на рік, проте з дорогами – суцільні проблеми, зазначає відомий фахівець у сфері управління та інфраструктури Володимир Шульмейстер.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1546&v=IWdDp3iZUQ4

"Перша – як вони будуються, друга – як вони експлуатуються. Якщо порушувати або перше, або друге, а ще гірше – і перше, і друге, то доріг не буде. Ось у нас відбувається порушення і першого, і другого. У нас мало хто стежить, як дорога будується. Тобто гроші просто розпилюються", – коментує експерт.

Пан Шульмейстер наводить приклад Укртрансбезпеки, яка має контролювати перевантаження фур, що йдуть по асфальту. За його словами, це на сьогодні поширена корупційна схема.

''На дорогах розпилюють 70 млрд грн на рік'', - Володимир Шульмейстер

"Заплатили 500 гривень на картку, ваш номер внесли в базу, Укртрансбезпека бачить номер, який заплатив 500 грн, і пропускає. При цьому машина може завдати шкоди в 5 мільйонів одним проїздом. Оскільки вона їде, і за нею – колія", – наголошує Володимир, – "Тобто корупція вбиває ось ті гроші – 70 мільярдів на рік. Можна сказати, що всі ці гроші викидаються просто в чорну діру. Кому це цікаво? Тим, хто удає, що будує дороги. Тому що вони завантажені щороку, а ці гроші продовжують йти з наших з вами кишень".

Докладніше про корупційні схеми "для чайників" у повній версії інтерв'ю: "Самый быстрый путь – это бездоговорняковое движение к цели", – Владимир Шульмейстер

Другие новости