ПоддержатьУкраїнська

Сущенка обрали першим заступником голови Черкаської облради

StopCor
StopCor

StopCor

Сущенка обрали першим заступником голови Черкаської облради

Експолітв'язень Кремля, журналіст Роман Сущенко, який очолює команду партії "Європейська солідарність" у Черкаській області, обраний першим заступником голови обласної ради. Про повідомила пресслужба партії, передає "Інтерфакс-Україна".

 Фото: eurosolidarity.org

"Для мене особисто і для моїх однопартійців це не тільки тріумфальне рішення, несподівана зміна ритму життя і кар'єри, нове джерело знань.., а й нове, непросте випробування і велика відповідальність", - написав Сущенко у Facebook.

Як повідомляє сайт Черкаської облради, за підсумками виборів прохідний бар'єр до облради подолали шість партій: ВО "Черкащани" (18 місць), "Слуга народу" (12), "За майбутнє" (12), "Європейська солідарність" (9), ВО "Батьківщина" (7), "Опозиційна платформа – За життя" (6 місць).

Головою Черкаської облради обрали голову облради минулого скликання Анатолія Підгорного (ВО "Черкащани"). За нього віддали голос 38 депутатів, за його суперника від "Слуги народу" Миколи Кондрацького (директор "Черкаської обласної дитячої лікарні") проголосували 23 депутати.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Венедіктова розповіла про хід розслідування справ Майдану.

Другие новости