ПоддержатьУкраїнська

Тимчук дав жорстку відповідь на скандальні заяви німецького посла

StopCor
StopCor

StopCor

Тимчук дав жорстку відповідь на скандальні заяви німецького посла

Депутат ВР Дмитро Тимчук дав жорстку відповідь на пропозицію посла Німеччини Ернста Райхеля розпочати місцеві вибори на Донбасі до повернення східного кордону під контроль Києва. Він вказав дипломату на документи ОБСЄ і ЄС, положення яких суперечать його заявам. Каже, що Райхель – анархіст, якщо не визнає їх.

Тимчук дав жорстку відповідь на скандальні заяви німецького посла

Новину повідомляє "Преса України".

"Ввічливо заглядаючи в чесні очі посла Ернста Райхеля, спокійним тоном поставити йому пару навідних питань:

- що думає пан посол про Документ Копенгагенської наради Конференції з людського виміру НБСЄ від 1990 року, який (п. п. 6-7) встановлює основні критерії до виборів, на сьогодні чинними в ЄС?

- що він думає про рекомендації ОБСЄ до проведення виборів, вироблених за час існування цієї організації?", – пише Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

"Якщо пан Райхель скаже, що він як офіційний представник країни-члена ЄС визнає ці документи, то ситуація спрощується. Якщо ж пан Райхель скаже, що він бачив у труні в білих капцях всю цю писанину від ЄС і ОБСЄ, то тут ми можемо сміливо вручити йому чорний прапор анархіста і банку з фарбою – хай сам напише щось непристойне на Берлінській стіні. Тому що офіційний представник Німеччини апріорі не може ігнорувати ці документи", – додає Тимчук.

Нагадаємо, спочатку на Донбасі потрібно провести місцеві вибори. А кордон під контроль Києва можна почати повертати відразу ж на наступний день. Таку позицію знову озвучив посол Німеччини в Україні Ернст Райхель, заявивши про повну підтримку німецької влади.

Другие новости