ПоддержатьУкраїнська

Це створює нові проблеми у відношеннях з іноземними партнерами, — МЗС про рішення КСУ

StopCor
StopCor

StopCor

Це створює нові проблеми у відношеннях з іноземними партнерами, — МЗС про рішення КСУ

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Конституційний суд України своїм рішенням про скасування електронних декларацій створює нові проблеми у взаємовідносинах з іноземними партнерами.

 Фото: РБК-Україна

Про це пише РБК-Україна.

"Не можна не поважати рішення судів, але не можна не констатувати, що рішення суду створює проблему не лише для розвитку країни, але й для відносин з нашими партнерами, які сприяли становленню цих органів", - сказав він.

За словами міністра, влада буде шукати шляхи розв'язання цієї проблеми.

"Вже незабаром ви побачите конкретні кроки у цьому напрямку. Задача - це спільно з нашими партнерами знайти оптимальні шляхи розв'язання цієї проблеми і забезпечити, щоб антикорупційна система в Україні діяла. Ми будемо робити це не тому, що це нас хтось просить робити ззовні, а тому, що це в наших інтересах", - підкреслив Кулеба.

У коментарі РБК-Україна суддя-доповідач КСУ Ігор Сліденко заявив, що суд скасував електронне декларування, щоб захистити суддів від тиску на них органів виконавчої влади. КСУ не міг виділити у своєму рішенні право не перевіряти декларації тільки суддів, тому скасував цю норму для всіх категорій чиновників.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Національному агентстві з питань запобігання корупції повідомили, що Конституційний суд України заблокував можливість призначення переможців місцевих виборів на свої посади.

Другие новости