ПоддержатьУкраїнська

"Це як мінімум зловживання службовим становищем", – нардеп Юрчишин про закриття справи Скосаря

StopCor
StopCor

StopCor

'Це як мінімум зловживання службовим становищем', – нардеп Юрчишин про закриття справи Скосаря

60 кіло кешу – саме стільки скандальний екснардеп Скосар віддав за прохідне місце в партії Арсенія Яценюка, у чому сам же й зізнався в одному з ток-шоу. Але пан Ігор досі гуляє на волі, а до відповідальності за "хабар століття" ніхто не притягнений, зокрема й через так звану партійну солідарність.

Втім, оскільки за процесуальними нормами терміни давності злочину ще не пройшли, зберігається можливість покарати хабародавця, який наразі симулює раптову "амнезію" щодо купівлі теплого крісла – вважає народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Ярослав Юрчишин.

https://www.youtube.com/watch?v=cFVz8fEPTGk

"У цьому випадку ви оперуєте уже двома фактами. Публічне визнання того, що кошти давалися для потрапляння в політичну силу. Один з чиновників-правоохоронців, прив'язаний до цієї політичної сили, закриває цю справу. Можна інкримінувати, що між цими двома діями є зв'язок, а відповідно є як мінімум зловживання своїм службовим становищем", – наголошує пан Юрчишин.

За словами народного обранця, це є підставою для того, щоб через заяву про злочин звернутися до НАБУ, в юрисдикції якого знаходиться розслідування цих справ.

Є підстави звернутись до НАБУ - народний депутат Ярослав Юрчишин про справу Скосаря

Саме тому "СтопКор" подав заяву до Національного антикорупційного бюро України з вимогою поновити кримінальне провадження. НАБУ зі свого боку направило наше звернення і в інші правоохоронні органи, тож чекаємо на подальший розвиток резонансної справи.

Другие новости