ПоддержатьУкраїнська

У 2020 році з корупцією будуть боротись через соціальні мережі

StopCor
StopCor

StopCor

У 2020 році з корупцією будуть боротись через соціальні мережі

У 2019 році ГО "Стоп корупції" взяла курс на розвиток соціальних мереж та сайту. Про зміну дизайну та навігації, плани на майбутнє та антикорупційний телеграм-канал розповів координатор організації Роман Бочкала на під час пресконференції щодо презентації річного звіту та стратегії на 2020-й рік.

 Роман БочкалаФото: ''СтопКор''

"Ми повністю змінили дизайн, навігацію, підхід до Youtube-каналу. Наразі ми спостерігаємо збільшення кількості глядачів. З’явилась сторінка в інстаграмі та телеграм-канал. План на майбутній рік – 10 тисяч підписників мінімум", – поділився він.

 Фото: ''СтопКор''

Крім того, активно зростає "стопкорівська" спільнота й у Facebook. Зараз вона нараховує 120 тисяч підписників, які беруть участь в обговореннях, активно коментують дописи та проходять різноманітні опитування.

"Наша ФБ-спільнота – майже 120 тисяч підписників. Це активна спільнота. Більше стало коментарів, постійно надходять повідомлення. Ми однозначно покращили зв’язок з аудиторією. Наші осередки у Святогірську, Дніпрі та інших містах створюють власні сторінки у ФБ, які стали джерелами масової інформації в регіонах", – додав координатор.

Другие новости