ПоддержатьУкраїнська

У Дніпрі активісти під руки завели депутата на сесію міськради (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

У Дніпрі активісти під руки завели депутата на сесію міськради (відео)

Щоб нагадати, як виглядає відомий депутат-прогульник, якого вже давно не бачили у Дніпровській міськраді, та продемонструвати неприпустимість ігнорування обов’язків обранця перед виборцями, активісти влаштували яскраву виставу перед початком останнього у цьому році засідання. Опудало В’ячеслава Мішалова у костюмі Остапа Бендера занесли прямо до сесійної зали.

"У такий спосіб ми хочемо показати, що від ляльки є більше користі, ніж від реального депутата, якого обрали люди на його окрузі", – прокоментував акцію представник ГО "Стоп корупції" Роман Дещенко.

https://www.youtube.com/watch?v=FoMCrJMLH0s

Нагадаємо, екссекретар Дніпровської міської ради з 13 засідань цього року відвідав лише одне. Тож колеги скандального депутата вже й забули, як він виглядає, і неабияк здивувались появі на сесії пластикової копії В’ячеслава Мішалова, одягненої в стилі «великого комбінатора».

 Депутатам Дніпровської міськради нагадали, як вигладає їх колега-прогульник Мішалов

Пан В’ячеслав Мішалов – дуже відома у Дніпрі людина. Однак популярність його пов’язана не з політичною діяльністю, а з організацією корупційних схем у міськраді. За час перебування В’ячеслава Дмитровича на посаді секретаря мерії у 2016-2017 рр. фірми його родини виграли тендерів на майже пів мільярда гривень.

Раніше дніпровські виборці вже хотіли відкликати горе-депутата, проте справу загальмували.

"Стосовно В’ячеслава Мішалова і так відбувається процедура відкликання, яка триває вже два роки та пов’язана з корупційними скандалами. Всі документи й підписи вже зібрані, вони є, і вони лежать в ТВК, яка не ухвалює рішення щодо відкликання цього депутата", – зауважив депутат Дніпровської міської ради Олександр Купрієнко.

Тож ефективність роботи Мішалова як колеги, так і виборці визнають дуже сумнівною. А активісти «СтопКору» зі свого боку й надалі стежитимуть за діяльністю депутатів-прогульників.

Другие новости