ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині викрили на хабарі начальника відділу підрозділу Міноборони (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині викрили на хабарі начальника відділу підрозділу Міноборони (фото)

На Хмельниччині співробітники Служби безпеки України затримали начальника одного із відділів Міністерства оборони за системну корупцію.

Полковник організував схему отримання «відкатів» від комерсантів за нестворення штучних перешкод під час виконання договорів поставок газу для об’єктів МО у Хмельницькому. За неправомірну винагороду він також надавав «гарантії» для перемоги у тендерах на 2020 рік.

Співробітники СБУ задокументували факт отримання зловмисником, через залученого посередника, 80 тисяч гривень неправомірної вигоди від директора фірми-підрядника, а також зафіксували вимагання та одержання начальником відділу коштів від місцевого мешканця за вирішення питання про ухилення від призову на строкову військову службу. За сорок тисяч гривень він пообіцяв призовнику «вплинути» на посадовців одного з військкоматів області.

На Хмельниччині викрили на хабарі начальника відділу підрозділу Міноборони (фото)

За місцем роботи та проживання фігуранта справи, було вилучено частину неправомірної вигоди та документацію, яка доводить здійснення оборудки, передає пресцентр СБУ.

Зловмиснику оголошено про підозру. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу та відсторонення ві посади.

Наразі тривають слідчі дії.

Другие новости

Осторожно: мошенники! В сети 'перепродают' слоты в электронной очереди для оформления документов

Осторожно: мошенники! В сети "перепродают" слоты в электронной очереди для оформления документов

Свободные места в электронных очередях бронируют так называемые посредники, после чего предлагают "перепродать" их с "наценкой" людям, нуждающимся в оформлении документов