
Ноу-хау херсонської влади або як для просування потрібних рішень зібрати 28 голосів депутатів з різних фракцій? Місцеві активісти наголошують: більшість для голосування формується з народних обранців, які прямо чи опосередковано «сидять» на бюджетних потоках. Детальніше про це – у розслідуванні Кирила Вольного.
https://www.youtube.com/watch?v=fRWLNLa9b1U
Ось лише декілька цікавих прикладів:
КП «Гарантія» – директор Ігор Семенчев, міський депутат, учасник так званої «більшості».
КП «Парки Херсона» – директор Сергій Білоковиленко, міський депутат.
КП «Херсонелектротранс» очолює міський депутат Єгор Устінов, що також в унісон голосує за всі потрібні рішення.

Всі ці підприємства жодні роботи фактично не проводять. Бюджет годує адміністрацію КП і їхніх очільників. А для виконання робіт «комунальники» наймають підрядників.
У такий спосіб херсонці сплачують двічі – виконавцям і посередникам, якими виступають комунальні підприємства на чолі з депутатами. Логічно, що чималі бюджетні кошти осідають у кишенях посадовців.
«Звісно, деякі члени виконкому просто перестали голосувати за це свавілля, що чиниться у міській раді», – коментує депутат Херсонської міської ради Олег Романюк.
Проте тих, хто не «продав» свій голос за посаду та доступ до бюджетних грошей, у Херсонській мерії почали просто прибирати. Для цього скликали позачергову сесію, на якій усіх, хто ставить незручні питання, виключили зі складу виконкому.
Цікаво, що жодного аудиту роботи виконкому не проводилося, а причини заміни його членів за пів року до перевиборів очевидні – треба ж встигнути.