ПоддержатьУкраїнська

У Кремлі відреагували на новину про майбутню зустріч Трампа і Порошенка

StopCor
StopCor

StopCor

У Кремлі відреагували на новину про майбутню зустріч Трампа і Порошенка

У Кремлі будуть раді, якщо зустріч президента США Дональда Трампа й українського лідера Петра Порошенка все ж відбудеться і посприяє врегулюванню внутрішньоукраїнської кризи.

Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков.

За його словами, Росія не має права коментувати зовнішньополітичні інтереси інших країн, серед яких Сполучені Штати Америки. Серед іншого Пєсков прокоментував ймовірність того, що зустріч Трампа з Порошенком може статися дещо раніше, ніж зустріч американського лідера з Володимиром Путіним.

"Якщо дана зустріч посприяє вирішенню українського питання, ми будемо тільки раді", – підкреслив прес-аташе Володимира Путіна.

Прес-секретар Путіна в черговий раз підкреслив, що між Росією й Україною немає ніякого конфлікту, а то, що відбувається на Донбасі, говорить Пєсков, виключно внутрішня проблема України.

Як відомо, вчора, 5 лютого, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новим американським лідером Дональдом Трампом. Їх розмова тривала понад годину. За цей час лідери двох країн обговорили цілий ряд важливих тем, серед яких також була ескалація збройного конфлікту на Донбасі та складна ситуація в Авдіївці зокрема.

Другие новости