ПоддержатьУкраїнська

У Кремлі звинуватили Україну в зриві Міських домовленостей

StopCor
StopCor

StopCor

У Кремлі звинуватили Україну в зриві Міських домовленостей

Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що українська сторона на переговорах контактної групи нібито дезавуювала домовленості, які були досягнуті на нещодавній зустрічі в Берліні.

 Фото: deswal.ru

Про це передає "ТАСС", передає "Сьогодні".

"За всіма трьома домовленостями українська делегація в Мінську "дезавуювала" все те, що було погоджено в Берліні. Ми звернули на це увагу. Дмитро Козак (заступник глави Адміністрації президента РФ) відповідне послання направив свої колегам", – сказав міністр.

Однак, про що конкретно йдеться, Лавров не уточнив.

Дмитро Козак, в свою чергу, дав зрозуміти, що слова представника Києва в контактній групі Олексія Рєзнікова про необхідність модернізації Мінських угод Москва готова використати як зачіпку для зриву переговорів по Донбасу, передає "ТАСС".

"Якщо найближчим часом ця заява буде підтверджена, чи не буде спростована тепер уже прем'єр-міністром або президентом України, то це дійсно означає (за версією Москви) вихід України з Мінських угод, а отже і з мінського і" нормандського "форматів переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі", – заявив він.

Відзначимо, віцепрем'єр-міністр – міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявляв, що Україна має намір модернізувати Мінські домовленості, якщо Росія не проявить бажання їх виконувати. Однак Київ не збирається з них виходити, оскільки від цих угод, які практично не працюють, є користь.

Нагадаємо, представник окремих районів Донецької області на переговорах Денис Казанський, коментуючи останнє засідання контактної групи, повідомив, що Москва висуває неприйнятні вимоги , чим фактично блокує процес врегулювання. Як приклад він навів ситуацію навколо обговорення закону про особливий статус.

Як відомо, президент РФ Володимир Путін раніше відреагував на плани Києва змінити "Мінськ" і назвав свої умови по Донбасу.

Другие новости