ПоддержатьУкраїнська

У Мережі оприлюднили нові «плівки Гончарука» з нічної наради (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

У Мережі оприлюднили нові «плівки Гончарука» з нічної наради (відео)

Нові «плівки Гончарука» – новий скандал. Як свідчить аудіозапис секретної нічної наради у прем'єрському кабінеті, який журналісти отримали у розсилці від анонімного адресата, нові урядовці вважають «профанами» не лише президента, а й весь народ України. Зокрема, стало відомо, як коштом простих українців планують забезпечити надприбутки «Нафтогазу».

https://www.youtube.com/watch?v=bPw1n0XJfvQ&feature=emb_logo

Службова нарада за участі голови уряду О.В. Гончарука, міністрів А.В. Бабак та Т.С. Милованова, представників «Нафтогазу» та АРМА відбулась після 19:00 у п'ятницю 27 вересня 2019 року у кабінеті на 6-му поверсі будівлі КМУ.

В ході цієї зустрічі члени Кабміну констатували свій провал у перемовинах з МВФ та той факт, що соціальний обов'язок держави зі здешевлення газу для населення буде скасовано.

«У нас є факт, доконаний, що з 1 січня має бути стоп. Питання – наслідки», – констатував Прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

 Гончарук визнав провал у перемовинах з МВФ

На цьому негативному для України тлі керівництво «Нафтогазу», зі свого боку, наполегливо вимагає забезпечення собі максимальної прибутковості – шляхом попереднього розрахунку за газ коштом органів місцевого самоврядування.

Учасники наради домовляються, як шляхом адміністративного тиску та внесення змін до Бюджетного кодексу змусити місцеву владу заплатити понад 2 мільярди авансом за газ в опалювальний сезон за бюджетні гроші, передбачені на розвиток громад.

«Вони просто припинять свій розвиток на три-чотири місяці. Ми в цьому не бачимо проблеми. Або просто в Антимонопольному заблокувати узгодження соцдопомоги. І все», – заявив голова правління «Нафтогазу».

Докладніше про це – у матеріалі: Журналісти з'ясували, як уряд з «Нафтогазом» планували кинути українців на 2 мільярди (аудіо)

Другие новости