ПоддержатьУкраїнська

У Міненерго пояснили, чому збільшили тариф на електроенергію 

StopCor
StopCor

StopCor

У Міненерго пояснили, чому збільшили тариф на електроенергію 

У Міненерго повідомили, що прийняли рішення збільшити тариф на перші 100 кВт-год з метою уникнення стрімкого підвищення тарифів для населення з січня 2021 року, передає Економічна правда.

 Фото: УП

"Термін дії чинного механізму ПСО закінчується 01.01.2021, і в разі неприйняття запропонованих змін ціна на електроенергію для побутових споживачів формувалася б на ринкових умовах, що призвело б до різкого, більш ніж в 2,5 рази, зростання тарифу на електричну енергію для населення (до близько 3,3 грн/кВт-год)", - зазначають у відомстві.

У Міненерго підкреслюють, що зазначеною постановою визначена єдина фіксована ціна на електричну енергію для побутових споживачів - 1,68 грн/кВт-год.

"Фактично, тариф для населення до 31.03.2021 збережений на поточному рівні (без урахування пільгової ціни за перші 100 кВт-год/міс)", - йдеться в повідомленні.

Також у  Міненерго пояснюють, що зміни дозволять забезпечити фінансову стабілізацію ринку електричної енергії за січень - березень 2021 року і стійку роботу енергетичних підприємств, на яких покладено спеціальні обов'язки щодо забезпечення громадських інтересів (НАЕК "Енергоатом", ПрАТ "Укргідроенерго", НЕК "Укренерго") .

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Кабміні повідомили, що Україна отримає 16 млн доз вакцини завдяки COVAX.

Другие новости