ПоддержатьУкраїнська

У Міноборони назвали суму, яку витратять на відновлення військової техніки

StopCor
StopCor

StopCor

У Міноборони назвали суму, яку витратять на відновлення військової техніки

У Міністерстві оборони України під час брифінгу розповіли, на що витратять виділені з бюджету 64,5 млрд гривень. 

Новину повідомляє "Преса України".

Речник Міноборони Дмитро Гуцуляк заявив, що цього року відомство планує спрямувати 64,5 млрд грн на відновлення близько 800 одиниць озброєння та військової техніки, підготовку понад 250 екіпажів Повітряних сил та понад 120 екіпажів армійської авіації. За держкошти також проведуть тактичні навчання 25 бригад.

"Обсяг видатків у 64,5 млрд грн, передбачений Міноборони України на поточний рік, забезпечить відновлення близько 800 одиниць озброєння та військової техніки, підготовку понад 250 екіпажів Повітряних сил та понад 120 екіпажів армійської авіації, проведення бригадних тактичних навчань 25 бригад".

У 2017 році Міноборони також витратить майже 150 млн гривень на підготовку та утримання фондів місць постійної дислокації, підготовку фондів для розміщення новостворених підрозділів та підрозділів в районі проведення АТО. Окрім того кошти виділять на переоснащення систем зв'язку та лікування військовослужбовців та членів їхніх сімей.

"Переоснащення майже двох третин компонентів стаціонарної системи зв'язку цифровими засобами, харчування особового складу з урахування росту цін, медичне та санаторне лікування понад 3,7 тисячі ветеранів та інвалідів війни та близько 10 тисяч військовослужбовців та членів їхніх сімей, у тому числі реабілітацію учасників АТО", – додав Гуцуляк.

Другие новости