ПоддержатьУкраїнська

У МОЗ планують продовжити карантин до 31 грудня 

StopCor
StopCor

StopCor

У МОЗ планують продовжити карантин до 31 грудня 

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, що через зростання кількості захворювань на коронавірус COVID-19, МОЗ запропонує Кабміну продовжити карантинні обмеження до 31 грудня.

 Фото: Укрінформ

Про це пише РБК-Україна.

За словами Ляшка, вишам буде запропоновано перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня до 15 листопада з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків, крім сиріт, а також позбавлених батьківського піклування та тих, хто приїхав з окупованих територій Донбасу і Криму.

"Що ми можемо вважати вже майже вирішеним: щойно була Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ми виступали з міністром освіти, 641 постановою встановлено карантин і запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 до 30 жовтня. Після 30 жовтня будуть далі дивитися, що робити зі шкільною освітою", - сказав він.

Також буде запропоновано обмежити діяльність закладів громадського харчування до 22 годин.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що на засіданні уряду 13 жовтня буде просити про жорсткіші карантинні обмеження. МОЗ буде вимагати повністю скасувати заходи від 50 осіб.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні за добу зафіксовано понад 5100 випадків коронавірусу.

Другие новости