ПоддержатьУкраїнська

У МЗС нагадали, у які країни українцям не варто їхати

StopCor
StopCor

StopCor

У МЗС нагадали, у які країни українцям не варто їхати

Після того, як у ДМС порадили українцям не планувати поїздки за кордон, у МЗС нагадали, які країни краще уникати. Йдеться про країни, де тривалий час йде війна. Також у списку фігурує Росія.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив держсекретар Міністерства закордонних справ України.

Держсекретар Андрій Заяць вирішив нагадати українцям, в які країни краще не подорожувати. Так, в один ряд з проблемними Сирією, Лівією, Єменом та Сомалі він також поставив Росію.

"Вкотре просимо українців не їхати до небезпечних країн: Лівія, Сирія, Ємен, Сомалі, Росія. Наші консули там дуже обмежені у можливостях допомогти, хоч і роблять неможливе", – наголосив він.

Заяць також нагадав про випадок, коли у Лівії викрали українського лікаря. Так, українець працював за приватним контрактом у місті Себга. Однак його викрали представники збройного угрупування. У МЗС відзначили, що звільнити громадянина України вдалось завдяки домовленостям між українськими дипломатами та ватажками місцевих племен.

Тим часом український дипломат Євген Перебийніс зауважив, що новина про те, що українцям не радять здійснювати поїздки до РФ, наробила великого шуму у РосЗМІ. На своїй сторінці у соцмережі він зазначив, що ця новина розійшлася зі швидкістю вірусу.

"Схоже, Андрій Заяць відкрив там багатьом очі на цілком очевидні за межами РФ речі", – відзначив він.

Як повідомлялось раніше, у Державній міграційній службі України попередили українців, щоб ті не планували свої поїздки за кордон, оскільки вони можуть не отримати біометричний паспорт вчасно.

Другие новости