ПоддержатьУкраїнська

У НАТО зробили несподівану заяву про вступ України до Альянсу

StopCor
StopCor

StopCor

У НАТО зробили несподівану заяву про вступ України до Альянсу

Александер Вінніков, голова Представництва НАТО в Україні, під час інтерв'ю зробив несподівану заяву про фактори, які можуть вплинути на рішення про вступ Києва до Північноатлантичного Альянсу.

Дипломат заявив, що Києву слід готуватися до того, що рішення по Україні буде політичним. За його словами, війна на Донбасі не є основним фактором, що впливає на стан справ України в НАТО. Більше учасників Альянсу цікавить, куди рухається країна, чи впроваджує вона реформи, чи змінюється насправді в кращу сторону.

"Апостроф" передає, що країни НАТО, як і раніше, підтримують територіальну цілісність України, ситуація з Кримом і поведінка Росії викликають занепокоєння світової спільноти.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що Росія поставила Альянс в безпрецедентну і небезпечну ситуацію. Вінніков вкотре підкреслив, що НАТО не закриває свої двері для тих, хто хоче приєднатися, і рішення, навіть політичне, про вступ завжди вирішується тільки між кандидатом і Альянсом, треті країни при цьому висловлювати свою думку не можуть.

Другие новости

Изготавливал фото- и видеоматериалы для врага с надеждой получить 'государственную должность': подозревают жителя Одессы

Изготавливал фото- и видеоматериалы для врага с надеждой получить "государственную должность": подозревают жителя Одессы

При процессуальном руководстве прокуроров Одесской областной прокуратуры задержан житель Одессы и сообщено о подозрении в государственной измене

В Сумской области полицейские сообщили о подозрениях членам организованной группы по сбыту наркотиков

В Сумской области полицейские сообщили о подозрениях членам организованной группы по сбыту наркотиков

В ходе досудебного расследования установлено, что в начале августа текущего года 32-летний мужчина по обогащению организовал на территории Сумской области систематический сбыт психотропного вещества "амфетамин"