ПоддержатьУкраїнська

У НАЗК розповіли ситуацію про перевірку декларації Зеленського

StopCor
StopCor

StopCor

У НАЗК розповіли ситуацію про перевірку декларації Зеленського

НАЗК спростувало інформацію про перевірку електронної декларації президента Зеленського, спростувавши заяву нардепа Гончаренка.

У відомстві уточнили, що перевіряють своєчасність подання главою держави повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

"НАЗК не проводить перевірку декларації президента України. Національне агентство скерувало запити до відповідних органів з метою витребування документів, необхідних для проведення контролю своєчасності повідомлення про суттєві зміни в майновому стані президентом України Зеленським В. О.", – йдеться в повідомленні НАЗК, поширеному увечері в п'ятницю, 14 лютого.

У відомстві пояснили, що процедура витребування документів необхідна для прийняття рішення про проведення перевірки своєчасності повідомлення про суттєву зміну в майновому стані. А також підкреслили, що ця процедура не має стосунку до аналізу електронної декларації суб'єкта, передає "Рубрика".

"Процедура повної перевірки здійснюється по відношенню до щорічних декларацій, декларацій перед звільненням і декларацій після звільнення", – уточнили в НАЗК.

"Витрати, здійснені суб’єктом декларування в 2020 році, підлягають декларуванню під час наступної кампанії з надання щорічних декларацій з 1 січня по 1 квітня 2021 року", – додали у відомстві.

У Нацагенстві повідомили, що президент Зеленський не подавав декларацію на 2019 рік: у нього ще є час до 1 квітня.

У НАЗК розповіли ситуацію про перевірку декларації Зеленського

Олексій Гончаренко стверджував, що НАЗК проводить перевірку декларації Зеленського у зв’язку з тим, що президент не вніс до неї відомості про витрати на поїздку до Оману в січні. До такого висновку депутат дійшов, ознайомившись з відповіддю НАЗК на свій запит. Однак у документі також йшлося про перевірку своєчасності повідомлення про суттєву зміну в майновому стані, а не про аналіз декларації.

У НАЗК розповіли ситуацію про перевірку декларації Зеленського

Другие новости