ПоддержатьУкраїнська

У Польщі поліція розігнала демонстрацію, застосувавши сльозогінний газ – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

У Польщі поліція розігнала демонстрацію, застосувавши сльозогінний газ – подробиці

У Варшаві силовики розігнала сльозогінним газом демонстрантів, які вимагали від уряду дозволити підприємствам знову відкритися після карантину.

Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на "DW".

Як зазначається, сотні демонстрантів протестували проти порушення їхніх громадянських прав, а також проти того, що уряд надає, з їх точки зору, недостатню фінансову підтримку полякам в умовах кризи, пов'язаної з коронавірусом.

"Поліція розігнала демонстрацію, застосувавши сльозогінний газ. Декілька осіб були тимчасово затримані", - йдеться в повідомленні.

Силовики заявили, що протест був незаконним через те, що в країні досі заборонені масові зібрання. Також у поліції заявили, що були випадки агресії в бік правоохоронців.

"Через напад на офіцерів ми використовували примусові методи, зокрема фізичну силу та сльозогінний газ", - пояснили в поліції.

Відзначимо, 18 травня в Польщі почнуть діяти нові послаблення карантину. Зокрема, дозволять працювати перукарням і ресторанам.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Польща продовжила контроль на кордонах з країнами ЄС. Перетин кордону зараз можливо лише в певних пунктах.

Другие новости