ПоддержатьУкраїнська

У Росії заявили про новий рівень відносин зі США

StopCor
StopCor

StopCor

У Росії заявили про новий рівень відносин зі США

У Росії відповіли США щодо списку російських чиновників та олігархів, які потрапили до "кремлівської доповіді". Так, Володимир Джабаров назвав цей крок втручанням у внутрішні справи країни та застеріг, що російсько-американські відносини від цього не покращаться.

Новину повідомляють російські ЗМІ, передає "Преса України".

Сьогодні, 30 січня, перший заступник голови Комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров прокоментував опубліковану Мінфіном США "кремлівську доповідь". За його словами, Америка включила у список людей, які можуть стикнутися з санкціями, майже все керівництво РФ. Політик назвав такий крок США фактичним розривом відносин.

"Формально у наших країн є відносини, але включення до списку санкцій практично всього керівництва нашої країни говорить про те, що ці відносини фактично розриваються", – заявив він.

Крім того, Джабаров назвав доповідь "грубим втручанням" у внутрішні справи РФ. Як повідомлялось раніше, у Мережі з'явився повний список чиновників та олігархів РФ, які можуть стикнутись з санкціями. Зокрема, це всі представники найближчого кола президента Володимира Путіна.

Варто зазначити, у минулому році Центр дослідження корупції підрахував статки "близького кола" Путіна. Виявилось, що це близько $24 млрд.

Другие новости