ПоддержатьУкраїнська

У Словаччині відбувся міжнародний будівельний бізнес-форум

StopCor
StopCor

StopCor

У Словаччині відбувся міжнародний будівельний бізнес-форум

Аби розширити двосторонню економічну та інвестиційну співпрацю України зі Словаччиною, 20-21 лютого 2020 р. у словацькому місті Сенець відбувся спеціалізований Українсько-Словацький бізнес-форум «Будівництво, матеріали та технології».

Форум був організований під безпосереднім керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Дмитра Кулеби та проведений громадською спілкою «Міжнародний Центр сприяння підприємництву», спільно з Посольством України у Словаччині, компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація» та словацькими колегами. Інформаційні матеріали на форум щодо стану будівельної галузі України були підготовлені Конфедерацією Будівельників України.

 20-21 лютого 2020 р. у Словаччині відбувся міжнародний будівельний бізнес-форум

Зважаючи на стрімке зростання в останній час обсягів будівництва в Словаччині, форум викликав надзвичайну зацікавленість у словацьких інвесторів, девелоперів, торгово-промислових палат, будівельних компаній та власників готельного бізнесу. Загалом зі словацького боку участь у форумі взяли понад 37 компаній та організацій, які проявили неабияку зацікавленість в українських компаніях – забудовниках та виробниках будівельних матеріалів.

Українську делегацію представили Конфедерація Будівельників України, будівельні компанії, виробники будматеріалів та науковці з передовими енергозберігаючими технологіями.

 Українська делегація

Вітальні слова проголосив Надзвичайний та Повноважений Посол України в Словаччині Ю.Мушка, мер м.Сенец Душан Бадінський, та інші офіційні особи. Із надзвичайною зацікавленістю зустрів словацький бізнес доповідь «Міжнародного Центру сприяння підприємництву» про фактичне поліпшення інвестиційного клімату України та полегшені умови ведення бізнесу для іноземних компаній, особливо в галузі будівництва. Також були представлені потужності українських компаній, запропоновані інвестиційні проекти та сучасні технології.

 На форумі були представлені потужності українських компаній

За результатами проведення форуму та переговорів, окремими учасниками були підписані меморандуми та договори про початок торгово-економічної співпраці з словацькими компаніями. Наприклад МЦСП відкрив власне представництво в Братиславі – «Slovakia garant s.r.o.» для ефективного надання послуг українським компаніям і представництвам в Словаччині.

 За результатами форуму були підписані  меморандуми та договори про початок торгово-економічної співпраці

На форумі було виявлено низку проблемних питань в словацько-українських відносинах, що потребують міжурядового нормативного врегулювання, які були передані Уряду України. Водночас, МЦСП розпочали проводити переговори про проведення нового міжнародного інвестиційного форуму в травні 2020 року у Братиславі за участю інвесторів та банківських кіл з Словаччини, Австрії та Чехії які вже зацікавились участю у такому заході.

Другие новости