ПоддержатьУкраїнська

У "Слузі народу" через скандальну заяву нардепа Галушки почалися перевірки

StopCor
StopCor

StopCor

У 'Слузі народу' через скандальну заяву нардепа Галушки почалися перевірки

У неділю, 27 вересня, "Слуга народу" оприлюднила офіційну позицію партії у відповідь на скандальну заяву нардепа Миколи Галушки, котрий на виборах до ВРУ обирався від політсили Володимира Зеленського на окрузі № 97 у Броварах. Галушко вчора оприлюднив відеозвернення зі звинуваченнями на адресу "Слуги народу" у продажі місць в списках на місцеві вибори.

Скрін з відео

"Галушко зазначив, що всі місця в списку "Слуги народу" на окрузі № 97 у Київській області нібито були продані. Це дуже серйозні звинувачення, оскільки "договорняки" та торгівля місцями у списках суперечать моральним принципам нашої команди. Тому служба безпеки партії вже почала відповідні перевірки", — озвучили у пресслужбі офіційну позицію партії Зеленського, передає "Ракурс".

Окрім цього, у "Слузі народу" зазначили, що перевіряють факти, які навів керівник Київської обласної організації Олександр Дубінський. Дубінський стверджує, що Галушко зустрічався з політичними опонентами "Слуги народу" на окрузі № 97 і, ймовірно, мав намір включити їхніх людей до списку на місцеві вибори.

У ''Слузі народу'' через скандальну заяву нардепа Галушки почалися перевірки

"Керівництво партії "Слуга народу" довіряє партійним командам у регіонах… Коли від депутата Галушка надійде офіційна письмова заява про це, керівні органи партії розглянуть її у відповідному до статуту порядку", — зазначили у політсилі.

Також там наголосили, що про вихід Галушки з парламентської фракції "Слуга народу" не йдеться.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у "Голосі" запевнили, що на місцевих виборах не збираються займатися "чорнухою".

Другие новости