ПоддержатьУкраїнська

“У Вакарчука” звернулись із закликом до Зеленського через телеміст з Росією

StopCor
StopCor

StopCor

“У Вакарчука” звернулись із закликом до Зеленського через телеміст з Росією

В партії “Голос” звернулись до РНБО, СБУ та Президента України через телеміст із країною-агресором, який планують організувати російські пропагандисти з українським телеканалом NewsOne. Про це йдеться в оприлюдненій у Facebook заяві партії “Голос”, передає "Укрінформ".

“Проросійські політики в Україні за допомогою свого телеканалу вважають, що їм “треба поговорити" з Росією, організувавши так званий телеміст. Партія “Голос” переконана: з країною-агресором треба розмовляти не за допомогою телемостів, а мовою санкцій і шляхом злагоджених дій європейської та міжнародної спільноти”, – зазначається в заяві.

Як наголошується в заяві, інформаційна окупація України – така ж загрозлива перспектива, як і окупація територій.

“Голос” звертається до РНБО, СБУ та до Президента України із закликом дати належну правову та політичну оцінку таким діям власників каналу NewsOne та медіахолдингу “Новини”, спрямованим на підрив національного суверенітету України.

“Те, як зараз використовуються придбані проросійськими політиками телеканали, ще раз засвідчує: треба заборонити олігархам використовувати інформаційне мовлення у своїх пропагандистських цілях. Медіа потрібно гарантувати незалежність редакційної політики від власника”, – підкреслюється в заяві.

Нагадаємо, головний російський пропагандист Дмитро Кісельов анонсував на 12 липня проведення так званого телемосту "Треба поговорити" між російським каналом "Росія 1" і українським телеканалом NewsOne, який фактично належить куму Путіна Віктору Медведчуку.

Читайте також: "Гучний конфлікт в команді президента: Зеленський зіткнувся з проблемою".

Другие новости