ПоддержатьУкраїнська

“У Зеленського” розповіли, що буде з розслідуванням справ Майдану

StopCor
StopCor

StopCor

“У Зеленського” розповіли, що буде з розслідуванням справ Майдану

У команді президента України Володимира Зеленського обговорювали питання взяття главою держави під особистий контроль розслідування справ Майдану. Позицію прокоментував представник команди президента Денис Монастирський на VI зустрічі Парламентсько-Громадської платформи, передає УНІАН.

Журналісти запитали у нього, чи вбачають у команді Зеленського необхідність дорозслідування справ Майдану.

"Ми розуміємо, що в кожного органу є своя компетенція, і ми розуміємо, що в даному випадку та команда президента, яка прийшла, вона не має компетенції розслідувати ці справи", - сказав Монастирський.

За його словами, розслідування проводиться частково Генеральною прокуратурою і відповідним її підрозділом.

При цьому він сказав, що правоохоронна система перебуває на етапі реформування, зокрема повноваження слідчих органів прокуратури мають перейти до Державного бюро розслідувань.

"І поки що ми також розуміємо, що цей орган (ДБР) знаходиться на етапі дуже тяжкого становлення, і чи готовий він прийняти ці справи з тим складом слідчих, які має, я зараз не готовий дати оцінку", - сказав Монастирський.

"З моєї точки зору, ці справи мають бути на персональному контролі президента. Це перше. Конкретно ми про це говорили з керівництвом Адміністрації президента", - зазначив він.

Наостанок Монастирський додав, що справи Майдану залишаються невирішеними і "в підвішеному стані".

Читайте також: "Кличко звільнив ряд чиновників КМДА після фінансової перевірки".

Другие новости