ПоддержатьУкраїнська

"Україна на порозі членства в НАТО", – заступник голови адміністрації президента Єлісєєв зробив гучну заяву

StopCor
StopCor

StopCor

'Україна на порозі членства в НАТО', – заступник голови адміністрації президента Єлісєєв зробив гучну заяву

11 і 12 липня глава української держави Петро Порошенко перебуває в Брюсселі, де його в рамках участі в саміті НАТО очікує понад десять важливих зустрічей. Поїздка вже принесла результати. 

Заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв підвів перші, проміжні, підсумки участі Петра Порошенка в роботі саміту Північноатлантичного альянсу в Брюсселі, передає "Прямий".

"Саміт щойно стартував, а ми маємо практичний результат – заява, в якій Альянс підтвердив перспективи членства України в НАТО", – повідомив телефоном з Брюсселя Костянтин Єлісєєв. Він також зазначив, що йдеться про поглиблену інтеграцію, що країна фактично стоїть вже на порозі членства в Альянсі. І тепер для України дуже важливо забезпечити максимальний консенсус серед всіх країн-учасниць для забезпечення майбутнього членства в структурі.

"Це удар по планах Кремля – ​​не дати Україні рухатися шляхом євроатлантичної інтеграції", – підкреслив Єлісєєв, нагадавши, що сам по собі акт агресії Москви на Донбасі мав на меті перешкодити Києву зблизитися з НАТО. Але сьогоднішні події показали, що Україна впевнено йде шляхом НАТО, не дивлячись ні на що.

Протягом першого дня роботи саміту учасники одностайно засудили анексію Криму, закликали РФ вивести війська з території сходу України і підтвердили євроатлантичні устремління України.

Другие новости