ПоддержатьУкраїнська

"Україна працює над новою редакцією Мінських угод", – Пристайко

StopCor
StopCor

StopCor

'Україна працює над новою редакцією Мінських угод', – Пристайко

Глава МЗС Пристайко заявив, що деякі положення Мінських угод по врегулюванню конфлікту на Донбасі «слід змінити, так як їх неможливо виконати».

Пристайко в інтерв'ю радіостанції "Голос Америки" заявив, що угоди повинні були бути виконані ще в 2015 році, проте зараз 2020 рік, і миру на Донбасі досягти все ще не вдалося.

"Тому ми вважаємо, що цей документ не просто можна, а потрібно міняти, адже деякі його пункти реалізувати неможливо. Мінські домовленості вичерпали себе і вимагають змін", — стверджує глава українського зовнішньополітичного відомства.

Пристайко заявив, що Україна працює над новою редакцією Мінських угод, хоча Росія публічно виступає проти внесення в них змін. Київ, за його словами, також намагається «змусити всіх учасників погодитися з тим, що Мінські домовленості вичерпали себе і вимагають змін», передає "Новий Формат".

Глава МЗС України висловив упевненість, що з часом буде створено новий документ, який буде простіше виконати і досягти результатів, але Росія, Німеччина і Франція раніше одноразово заявляли про безальтернативність Мінських угод.

Другие новости