ПоддержатьУкраїнська

Україна розраховує на $100 млн матеріальної підтримки від США – Полторак

StopCor
StopCor

StopCor

Україна розраховує на $100 млн матеріальної підтримки від США – Полторак

Україна розраховує отримати від США чергову матеріальну підтримку. За словами міністра оборони Степана Полторака, йдеться про озброєння на суму 100 мільйонів доларів. Він також зауважив, що на США вплинули успішні реформи, проведені у ЗСУ.

Новину передає "Преса України".

Міністр оборони України Степан Полторак виступив в ефірі одного з українських телеканалів. Темою його промови була підтримка України збоку США. Так, Полторак розповів, що на зміцнення обороноздатності української армії американська сторона надасть ще 100 мільйонів доларів. Зокрема, на цю суму буду поставлене відповідне озброєння, техніка та оснащення.

За словами Полторака, США вирішити піти на цей крок після прийняття закону про національну безпеку та аналізу реформування ЗСУ. Міністр особливо наголосив, що допомога буде надана найближчим часом.

Крім того, міністр нагадав, що реформами України у ЗСУ також задоволені іноземні колеги, які були присутні на саміті НАТО. За словами Полторака, партнери України готові надавати конкретну допомогу, а не лише проводити консультації та надавати матеріальні предмети.

"Так, наприклад, міністр оборони Великобританії буде з візитом в жовтні і ми розглядаємо питання про постачання обладнання для Збройних Сил України. Зараз опрацьовується, що саме вони будуть постачати нам. Міністр оборони Канади – ми вже сформували кілька договорів, підписали, на поставку озброєння для України. Що стосується міністра оборони Польщі, то у нас є тісне військово-технічне співробітництво, а також питання, пов'язані зі створенням, навчанням і підготовкою спільної українсько-польсько-литовської бригади", – розповів міністр.

Підсумовуючи Полторак додав, що "міністри-колеги виступають за прискорення вступу України в НАТО", що йому дуже приємно.

Другие новости