ПоддержатьУкраїнська

Українські нардепи встановили новий рекорд прогулювання

StopCor
StopCor

StopCor

Українські нардепи встановили новий рекорд прогулювання

Українські народні обранці все частіше ігнорують засідання ВРУ. У жовтні зафіксовано рекордну кількість прогулів серед депутатів. Останні за свої "вихідні" лише заплатять штраф, а деяких нардепів обійде і таке покарання.

Новину повідомляє Комітет виборців України.

Стало відомо, що у жовтні поточного року українські депутати побили рекорд прогулів засідань ВРУ. Ще у лютому 2017 року середня кількість народних обранців у залі парламенту становила 326 осіб з 422. Тепер середня явка становить 318 осіб.

У жовтні не пропустили жодного засідання лише 33%, або 139 депутатів з 422. Крім того, 58% народних обранців не явились на більш ніж половину засідань Ради.  Ще 6 депутатів пропустили всі жовтневі засідання. Їх у Комітеті виборців України вирішили назвати поіменно. Це Євген Бакулін та Вадим Рабинович з "Опозиційного блоку", позафракційні Дмитро Ярош та В'ячеслав Костянтинівський. Останній склав мандат. А також Олександр Онищенко та Сергій Клюєв, які втекли з України.

Приклад для наслідування щодо явки на засідання показали фракції "БПП" та "Народний фронт". Депутати цих партій частіше відвідували засідання парламенту, 83% та 79% відповідно. Найгірший результат у фракції "Відродження" – 58%.

До слова, у жовтні відбулось всього 11 пленарних засідань ВРУ. За прогули депутатів карають штрафами. У поточному році вони вже "нагуляли" на 3 млн грн. Нагадаємо також, ще один так званий рекорд був встановлений депутатами місяцем раніше. У вересні в середньому один нардеп взяв участь у 25% голосувань.

Другие новости