ПоддержатьУкраїнська

Українці дізнаються, які зарплати отримують міністри

StopCor
StopCor

StopCor

Українці дізнаються, які зарплати отримують міністри

Зарплати міністрів та їх заступників щомісяця будуть публікувати на "Урядовому порталі".

15 січня Кабмін ухвалив відповідне рішення. Про це заявив на брифінгу після засідання уряду міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

"Ми будемо просто офіційно публікувати щомісяця доходи наших топ-посадоців. Це не є таємною інформацією. Вважаємо, що це буде ще один крок для того, щоб ми стали більш прозорими та більш чесними із суспільством. На сайті КМУ публікуватимуться щомісяця ті доходи, які отримують міністри, заступники міністрів", – зазначив він, передає "Радіо Свобода".

Раніше міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський 15 січня розповів Радіо Свобода, яким чином його сукупний дохід у грудні 2019 року перевищив зарплату майже у дев'ять разів і склав понад 112 тисяч гривень.

У січні Володимир Бородянський та його заступники задекларували сукупний розмір своєї грудневої зарплати на суму понад 2 мільйони гривень. При цьому п'ять заступників міністра та державний секретар міністерства Ростислав Карандєєв отримали більші від міністра доходи – від 139 до 497 тисяч гривень.

Другие новости