ПоддержатьУкраїнська

«Укравтодор» звільнив Ігоря Корольчука з посади начальника служби у Вінницькій області

StopCor
StopCor

StopCor

«Укравтодор» звільнив Ігоря Корольчука з посади начальника служби у Вінницькій області

Начальника служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігоря Корольчука звільнили з посади в «Укравтодорі», а прокуратура відкрила на нього кримінальне провадження за ч.2, ст. 364 Кримінального кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем».

 Фото: ''СтопКор''

Про це повідомив активіст ГО «Стоп корупції» Володимир Циганов, який разом з колегами був присутній на зустрічі з керівником «Укравтодору» Олександром Кубраковим.

«Ми розповіли про ситуацію, яка склалася у Вінницькій області з компаніями «Інтервіас» та «Шляхбуд». Після приходу пана Корольчука на посаду вони різко почали вигравати численні тендери на ремонт доріг, які розвалювалися вже за декілька місяців. Нам повідомили, що Ігор Корольчук вже звільнений з посади», – розповів він.

 Постанова ПрокуратуриФото: ''СтопКор''

Наразі поновили старого керівника Вінницького автодору, якого ретельно перевірять на добропорядність. Крім того, дорогу, яку відстоювали активісти, все ж відремонтували – той підрядник, через якого вона і розвалилася.

Активістів чекала ще одна перемога – директор «Укравтодору» Олександр Кубраков запросив їх в експертну комісію, яка займатиметься моніторингом тендерів та слідкуватиме за законністю їхнього проведення.

«Планують впроваджувати таку систему, що організація, яка виграла тендер, буде працювати без субпідрядника. «Укравтодор» відсіюватиме всі компанії, які не відповідатимуть умовам конкурсу», – додав він.

Нагадаємо, що нещодавно журналісти та правозахисники «СтопКору» провели розслідування стосовно нової дороги 499-503 км траси М12, яка буквально за декілька місяців після ремонту «розлізлася по швах». Внаслідок численних звернень до Державного бюро розслідувань України, Генеральної прокуратури України та інших контролюючих і правоохоронних органів активістам вдалося домогтися справедливості – покарати винних та полагодити дорогу належним чином.

Другие новости