ПоддержатьУкраїнська

Блокування сайтів в Україні: ЗМІ дізналися, яке нововведення готує влада

StopCor
StopCor

StopCor

Блокування сайтів в Україні: ЗМІ дізналися, яке нововведення готує влада

Політична фракція "Слуга народу" готує до розгляду новий законопроєкт, що стосується медіа. Раніше про подібний документ говорив нардеп Олександр Ткаченко і міністр інформполітики Бородянський. Зокрема, в документі буде прописано механізм блокування ресурсів за допомогою спрощеного рішення суду. 

Незабаром до Верховної Ради можуть внести проєкт закону про медіа, в якому буде прописано механізм блокування ресурсів за допомогою спрощеного рішення суду. З такою ініціативою виступили члени фракції "Слуга народу", очевидно, документ внесуть нардепи Потураєв і Ткаченко, інформує Діалог.UA з посиланням на матеріали видання "Страна.юа".

У документі, на який посилається видання, йдеться про проєкт закону, який врегулює всі майданчики, які так чи інакше контактують з глядачем, слухачем або читачем. Документ викладено на 189 сторінках, має 10 розділів і складається зі 124 статей. Там прописана спрощена формула блокування онлайн-медіа, яка передбачає, що Нацрада звернеться до суду і питання блокування може зважитися навіть без участі другої сторони.

Пізніше власник сайту зможе відновити доступ до сервісу, якщо доведе, що його ресурс не порушував законодавство України. Видання не пояснило, як дістало цей документ. На ньому також немає ніяких прізвищ або підписів з печатками.

Другие новости