ПоддержатьУкраїнська

Уже все проплачено: стало відомо, з яким гаслом піде Зеленський на президентські вибори

StopCor
StopCor

StopCor

Уже все проплачено: стало відомо, з яким гаслом піде Зеленський на президентські вибори

Команда шоумена Володимира Зеленського активно просуває його на пост президента, у зв'язку з цим вже викуплені рекламні майданчики на зиму, де транслюватиметься його передвиборний слоган.

Про це йдеться в матеріалі видання LIGA.net.

Відзначається, Зеленський спеціально переніс старт серіалу "Слуга народу" на березень, тому що саме тоді закінчуються передвиборні перегони, а до цього він вкладе всі сили, щоб опинитися серед тих, хто може потрапити до другого туру.

У матеріалі йдеться, що основний електорат Зеленського – це молодь та ті, хто "голосує проти всіх", проте ці обидві категорії рідко ходять на вибори – основним завданням коміка буде те, щоб затягнути якомога більше людей на виборчі дільниці.

Повідомляється, що керівник студії "Квартал 95" проводить зустрічі з політтехнологами та людьми, які багато років в політиці, але він поки не підібрав собі менеджерів, які будуть його просувати. За словами політичного експерта Віктора Андрусіва, Зеленський хоче провести кампанію, якої ще не було у світі й бажано переможну, з цієї причини він так довго тягне з офіційним висуненням.

Видання повідомляє, що Зеленський вже підготував політичне гасло, з яким піде на вибори, він навіть викупив сотні рекламних майданчиків, на яких скоро з'явиться текст "Я не жартую".

Другие новости