ПоддержатьУкраїнська

В ЄC опублікували заяву про незаконне утримання РФ півострова Крим

StopCor
StopCor

StopCor

В ЄC опублікували заяву про незаконне утримання РФ півострова Крим

В Євросоюзі в черговий раз заявили про свою прихильність міжнародному праву і законам і підтримують територіальну цілісність і суверенітет України.

 Фото: Reuters

В ЄС опублікували дану заяву після проведення голосування за поправки в російську Конституцію на території АРК, передає "ASPI".

У заяві зазначається порушення міжнародного права, у зв'язку з цим голосуванням. Заява була опублікована представництвом Євросоюзу в Україні за погодженням з головами місій країн-членів ЄС в Україні.

"Європейський Союз не визнає незаконної анексії Криму і Севастополя Російською Федерацією. Таким чином, ЄС засуджує проведення голосування щодо поправок до Конституції Російської Федерації, яке завершилося 1 липня, і яке відбулося на Кримському півострові з порушенням міжнародного права", - зазначено в публікації.

Також наголошується, що Євросоюз участь в даному голосуванні жителів окупованих територій, яким "вибірково були видані російські паспорти всупереч духу Мінських угод". В Євросоюзі підкреслили, що їх підтримка суверенітету України залишається непохитною.

Другие новости