ПоддержатьУкраїнська

В енергетиці саджатимуть за корупцію - ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

В енергетиці саджатимуть за корупцію - ЗМІ

Новий вугільний "король" Віталій Кропачов пов'язаний з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, призначеним за квотою партії "Народний фронт".

Це стверджують експерти вугільного ринку.

"Віталій Кропачов одним з перших підтримав боротьбу з сепаратизмом на сході і активно фінансував створення добровольчих батальйонів, нині інтегрованих в структури МВС", - повідомили виданню в оточенні міністра.

Видання Економічна правда (проект Української правди) в недавньому матеріалі "Новий вугільний король" стверджує, що Кропачов креатура всюдисущого Ігоря Кононенка, що не відповідає дійсності.

Прес-служба Кононенка відмовилася коментувати дану ситуацію. "Ми не коментуємо вигадки", - повідомила телефоном прес-секретар Кононенка. На уточнююче запитання, чи знайомий Кононенко з Кропачовим, прес-служба відповіла питанням "Хто такий пан Кропачов? і чому він повинен бути пов'язана з нами?".

В оточенні міністра МВС Авакова нам повідомили, що дійсно Кропачов активно займається бізнесом у вугільній галузі, але це ніяк не пов'язано з діяльність міністра МВС. Карпачова їм відомий як патріот, який з перших днів АТО активно фінансово підтримує проведення антитерористичної операції на сході. Він брав участь у створення добровольчих батальйонів, нині інтегрованих в структури МВС, батальйон "Україна", згодом "Шахтарськ", і "Торнадо". Віталій також допомагає проектам соціалізації і підтримки ветеранів АТО.

Сам Кропачов також дистанціювався від зв'язку як Кононенком, так і з Аваковим. "Чому я повинен бути чиєюсь людиною? Я людина Кропачова. Статус вугільного короля значно перебільшений, як і твердження про мої наміри конкурувати зі структурами Ахметова", - повідомив він.

В експертному середовищі зміщення вектора впливу на поставки вугілля з БПП на Народний фронт коментують як накипілу потребу в жорсткій силовій зачистці постачальників і необхідність прибрати людей Януковича з важливої стратегічної галузі. Забезпечення енергетичної безпеки країни не можливе при збереженні старих корупційних схем, які діють досі, незважаючи на те, що відбулася революція і втеча Януковича з країни. В галузі очікують гучні скандали, затримання і ув'язнення середнього ешелону галузевих чиновників, які зберегли свої посади і вплив на поставки вугілля.

Другие новости