ПоддержатьУкраїнська

В Ірані заарештували автора відео попадання ракети в український "Боїнг"

StopCor
StopCor

StopCor

В Ірані заарештували автора відео попадання ракети в український 'Боїнг'

В Ірані заарештували людину, яка виклала у Мережу відео ракетної атаки на літак МАУ під Тегераном 8 січня.

Про це повідомляє агентство "Reuters".

Як повідомлялося раніше, 9 січня У Мережі з’явилося відео, на якому, як передбачається, відображено момент потрапляння іранської ракети в український "Boeing" в Тегерані.

Журналісти інтернет-видання "Bellingcat", що спеціалізується на розслідуваннях, повідомили, що перевірять інформацію про відео. Увечері того ж дня ними були надані результати аналізу відео. На візуалізації отриманих журналістами даних видно, що на кадрах справді може бути зображений момент атаки на літак МАУ, передає "Главком".

Згідно з інформацією іранського напівофіційного інформаційного агентства "Fars", людину, що опублікувала відео, на якому зображений ракетний удар по українському літаку поблизу Тегерана, було заарештовано елітним підрозділом Корпусу Вартових Ісламської революції.

За інформацією видання, незабаром іранська влада представить громадськості результати розслідування щодо неї. Подробиць не повідомляється.

Другие новости

Компания депутатов из Тернополя нечестно победила на тендере и получила почти 1 млн грн, — прокуратура

Компания депутатов из Тернополя нечестно победила на тендере и получила почти 1 млн грн, — прокуратура

Предоставление телевизионных услуг в Тернополе превратилось в предмет судебного разбирательства после обвинения в сговоре компании, связанной с городским депутатом