ПоддержатьУкраїнська

В Кремлі заявили про бажання повторити "сценарій Донбасу" в Харкові та Одесі

StopCor
StopCor

StopCor

В Кремлі заявили про бажання повторити 'сценарій Донбасу' в Харкові та Одесі

Сьогодні стало відомо про те, що країна-агресор ні в якому разі не залишила в минулому свої мілітаристські плани на південь і решту східної частини України.

Сергій Марков, який є колишнім депутатом маріонеткової Державної Думи РФ і людиною Володимира Путіна, заявив про свою мрію, яка полягає в зміні "режиму" в Українській державі, повідомляє "Діалог.UA".

Марков повідомив, що розвиток такого сценарію в українській вертикалі влади дав би можливість провести "вибори", які нібито допомогли б реалізувати імперський сценарій країни-агресора на Донбасі в таких містах, як Харків і Одеса. Він повідомив, що РФ задоволена своїми дипломатами, які "відстоюють" їхні позиції в Радбезі Організації Об'єднаних Націй.

На думку депутата-маріонетки Путіна, нібито там досить "ясна" суть конфлікту в Україні й вони нахабно вимагають вибори на окупованих територіях Донбасу, щоб це дозволило побачити, за кого народ на цих територіях. Однак, як вважає Сергій Марков, українська влада не хоче проводити там вибори, оскільки нібито вона "вважає" місцевих людей не українцями, і в цьому "різниця" між Україною і країною-агресором.

Наостанок він ще в більш божевільній формі додав, що якщо знищити "репресивний режим" в Україні, то саме тоді пройдуть по-справжньому вільні вибори, які покажуть, як проголосують жителі Одеси й Харкова. Марков упевнений, що нібито результати цих виборів будуть ідентичні "донбаським виборам" і цього, мовляв, бояться в Києві.

Другие новости