ПоддержатьУкраїнська

В КВУ розповіли в яких областях України РФ найбільше втручається в вибори 2019

StopCor
StopCor

StopCor

В КВУ розповіли в яких областях України РФ найбільше втручається в вибори 2019

Росія вже намагається вплинути на передвиборчі процеси в Україні зокрема, за допомогою телебачення. Про це розповів голова КВУ Олексій Кошель, повідомляється в прес-службі відомства.

За його словами, інформаційне втручання найбільше проявляється в питаннях поширення російського аналогового телебачення в прикордонних районах Чернігівської, Сумської та Харківської областей.

"Окрім того, значний відсоток громадян України має доступ до російського телепродукту через супутникове мовлення. Зараз російська пропагандистська машина намагається максимально використовувати таку залежність та значно нарощує відсоток тематики, пов’язаної з українськими виборами", – йдеться в повідомленні.

Також цілком реальною називають технологію інформаційних провокацій. Наприклад, створення фейкових сторінок обласних та районних організацій політичних партій та кандидатів для поширення недостовірної інформації в переддень виборів.

Крім того, на думку КВУ, є ризик фінансової підтримки українських кандидатів з боку громадян та компаній, пов’язаних з РФ, і ризик застосування технологій силового характеру, як то псевдомінування чи спроби захоплення виборчих дільниць.

Читайте також: "Тільки в передсмертному стані: Супрун розповіла, за яких умов українці матимуть право викликати “швидку”.

Другие новости