ПоддержатьУкраїнська

В одному з сіл Вінниччини призначили повторні вибори

StopCor
StopCor

StopCor

В одному з сіл Вінниччини призначили повторні вибори

Вибори голови Уланівської сільської громади (Хмільницький район, Вінницька область) визнані такими, що не відбулися, тому мають бути проведені повторні вибори. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" посилаючись на сайт ЦВК.

 Фото: Уніан

"Вибори не відбулися", - йдеться на сайті Центральної виборчої комісії в розділі "Перелік громад, у яких не обрано міських, селищних, сільських голів".

Відповідне рішення ухвалив Вінницький адміністративний окружний суд, який частково задовольнив вимоги позову громадянина Олександра Крученюка, одного з кандидатів на посаду сільського голови.

"Визнати протиправною та скасувати постанову Уланівської сільської територіальної виборчої комісії … "Про визнання Голубенка Сергія Івановича обраним Уланівським сільським головою", - сказано в рішенні суду.

Сільську ТВК зобов’язано прийняти рішення про визнання цих виборів такими, що не відбулися, та призначити повторні вибори.

Постановою від 4 листопада сільська ТВК визнала обраним сільським головою Сергія Голубенка, висунутого місцевою організацією "Європейська партія України". Він обіймає цю посаду вже 10 років.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у “СН” не захотіли назвати суму витрат на Всеукраїнське опитування президента.

Другие новости