ПоддержатьУкраїнська

В Україні боротьба за справедливість завершується вбивством невинних – The New York Times

StopCor
StopCor

StopCor

В Україні боротьба за справедливість завершується вбивством невинних – The New York Times

Після вбивства Ірини Ноздровської американське видання The New York Times знову присвятило статтю Україні. Автори звернули увагу на те, як міцно та глибоко корупція пустила коріння в країні. 

Новину передає "Преса України".

Впливове видання The New York Times зазначило, що те, як в Україні проходить розслідування вбивства активістки Ірини Ноздровської свідчить про те, що боротьба з корупцією в країні не просувається взагалі. У статті видання також згадують реакцію уряду та президента України Петра Порошенка.

"Це вбивство довелося на вирішальний момент, коли Україна коливається між давно обіцяною кардинальною реформою державного управління відповідно до західних демократичних установок і поверненням до пострадянської політики "в звичному режимі", – відзначають автори.

Американські журналісти також назвали боротьбу Ноздровскої у справі її сестри символом протидії глибоко вкоріненої в Україні корупції. Автори статті також зауважили, що іноземні ЗМІ уважно слідкують за розвитком подій в Україні, зокрема тим, як вирішиться права Ноздровської.

"Те, як влада поводитиметься відносно цього вбивства, покаже, як уряд та президент України борються з корупцією", – резюмувало видання.

Зауважимо, іноземні інтернет-користувачі виявилися небайдужими до вбивства українки. Так, у Мережі з'явилось чимало повідомлень про те, що українська корумпована влада робить все, що лише в її інтересах, а не інтересах простих людей.

Другие новости