ПоддержатьУкраїнська

11 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

11 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни прогнозується суха погода. У західних областях можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі складе 0…+9 градусів, удень +6...+15. Вітер змінних напрямів, переважно південний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі повітря охолодитися до -6...-1 градус, удень стовпчики термометрів піднімуться до -2...+1. Вітер східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть -5...+4 градуси, вдень повітря прогріється до 0...+6. Вітер південно-східний, північно-східний і східний, 1-4 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. У Севастополі висока ймовірність дощу. Вночі температура повітря складе -1...+4 градуси. Денна коливатиметься від +3 до +7. Вітер північно-східний, східний і південно-східний, 2-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі до -6...-2 градусів, денна температура повітря складе -2...+2. Вітер південно-західний, північний, західний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -2…+4 градусів, удень підніметься до +2...+7. Вітер східних, південно-східних, південно-західних і південних напрямів, 1-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +1…+3, удень до +5…+6 градусів. Вітер переважно східних, південних, північно-східних і південно-східних напрямів, 1-4 м/с.

У центральних областях переважатиме похмура погода. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -4…+1 градус, удень – від +1 до +4. Вітер південно-східний, північно-східний і східний, 1-4 м/с.

Другие новости