ПоддержатьУкраїнська

В Ужгороді зникли бюлетені

StopCor
StopCor

StopCor

В Ужгороді зникли бюлетені

У п'ятницю, 23 жовтня, в Ужгороді на дільничній виборчій комісії №210734 члени ДВК виявили нестачу однією пачки бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду міського голови Ужгорода. За інформацією "ОПОРИ", в одній пачці знаходяться 500 бюлетенів.

 Фото: УП

Як повідомили "ОПОРІ" у дільничній виборчій комісій, виявивши нестачу, вони одразу повідомили про це територіальну виборчу комісію та поліцію.

"Зараз пачка не знайшлася, але ми звернулися в ТВК та у поліцію, все записано, зараз ми очікуємо, коли цю пачку знайдуть. Не всі ДВК просто збиралися в обід, хтось зібралися лише зараз, тому бюлетені мають знайтися обов’язково. Схожа проблема була на інших деяких дільницях, ми давали пояснення поліції, і там сказали, що одну з них знайшли. Тобто скоріш за все, знайдуть і наші бюлетені. Я поки не можу нічого стверджувати, адже ще не знаю точно, але гадаю, що пропажа трапилася через технічну помилку, а не внаслідок крадіжки", - зазначив секретар ДВК №210734 Сергій Общий, передає "Зникнення онлайн".

Схожа ситуація була й на іншій дільниці в Ужгороді - №210734. Там також не вистачало однієї пачки з бюлетенями, однак ці бюлетені знайшлися на іншій ДВК, які потрапили туди внаслідок логістичної помилки.

"На дільниці, що знаходиться у 7 школі, ми знайшли пачку бюлетенів, вона була на іншій дільниці. Бюлетені наразі передані із дільниці 210742 на 210736. Стосовно зникнення пачки бюлетенів на дільниці в 11 школі, я не можу вам прокоментувати, я маю надію, що зараз якась дільниця ще дорахує свої бюлетені і знайдуть зайву пачку. Так, як було в цьому випадку. Я хочу надіятися на те, що ніхто цю пачку не вкрав, і вона нікуди не ділася, а сталася технічна помилка через людський фактор", - пояснила у коментарі ОПОРІ голова Ужгородської міської ТВК Руслана Куберка.

У поліції "ОПОРИ" пояснили, що звернення по цьому факту зареєстровано і перевіряється правоохоронцями. Вже у результаті перевірки прийматимуть рішення чи вносити цей факт в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, силовики затримали “активістів”, яких фінансували нардепи.

Другие новости