ПоддержатьУкраїнська

ВАКС зобов'язав антикорупційне бюро відкрити провадження стосовно ексміністра інфраструктури Омеляна

StopCor
StopCor

StopCor

ВАКС зобов'язав антикорупційне бюро відкрити провадження стосовно ексміністра інфраструктури Омеляна

ВАКС зобов'язав НАБУ зареєструвати кримінальне провадження щодо ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна, його заступника, держсекретаря відомства, а також топ-чиновників нинішнього складу Мінінфраструктури за доведення до банкрутства Бердянського порту.

Про це повідомляє "Hromadske.ua", передає "112.ua".

Так, відповідним рішенням суд задовольнив скаргу ОО "Бердянський антикорупційний центр".

Зокрема, за версією заявника, зазначені вище посадові особи довели ДП "Бердянський морський торговельний порт" до банкрутства з-за зловживання владою службовими підробками, грубим порушенням законодавства про працю і невиконанням судового рішення.

Крім цього, у заяві містяться дані про нібито скоєнні кримінальних злочинів начальником Бердянської філії ДП "Адміністрація морських портів України", посадовими особами АМПУ і його колишнім керівництвом, а також виконуючим обов'язки директора в даний час.

"Також є відомості про протиправні дії керівників компаній ТОВ "Аскет-Шиппінг" та ТОВ "Агро-Клас", як співучасників злочинів, скоєних посадовими особами. До заяви ГО "Бердянський антикорупційний центр" додав документи на підтвердження зазначених фактів", — йдеться в повідомленні.

Заявник просив суд визнати протиправною бездіяльність детектива НАБУ про внесення відомостей про кримінальне правопорушення до єдиного реєстру досудових рішень, а також зобов'язати детектива розпочати досудове розслідування невідкладно внести до ЄРДР відомості по кожному окремо вказаному в заяві кримінального правопорушення та щодо кожної посадової особи окремо.

Однак дослідивши матеріали, слідчий суддя прийшов до висновку про часткове задоволення скарги.

При розгляді скарги суд встановив, що відомості, які містяться в заяві ГО "Бердянський антикорупційний центр", дійсно не були внесені до ЄРДР та дослідженні в рамках досудового розслідування кримінального виробництва.

Другие новости