ПоддержатьУкраїнська

Вбивство Ноздровської – політичне замовлення – Богуцька

StopCor
StopCor

StopCor

Вбивство Ноздровської – політичне замовлення – Богуцька

Ліза Богуцька заявила, що не вірить у версію правоохоронців щодо вбивці Ірини Ноздровської. За її словами, Юрія Россошанського, який взяв на себе вину, просто "призначили". Блогер назвала вбивство активістки політичним замовленням.

Громадський діяч та блогер Ліза Богуцька прокоментувала затримання Юрія Россошанського, який начебто зізнався у вбивстві активістки Ірини Ноздровської. На своїй сторінці у соцмережі вона відзначила, що, як і очікувалось, вбивцю "призначили".

"Ще при першому побаченні з начальником УВС Київської області Дмитром Ценовим я йому сказала, що не вірю у версію "вбивця-Россошанський". Абсолютно не вірю. У мене в перші ж години, як тільки стала вимальовуватися картинка, з'явилося стійке відчуття, що нас будуть водити, як євреїв по пустелі. Коли хтось, навіть з близького оточення наполягає на одній єдиній версії, тим більше, що лежить на поверхні – це викликає підозру", – зазначила вона.

За її словами, у справі про жорстоке вбивство вимальовується лінія "Чорновіл-Пашинський". При цьому вона наголошує, що депутат Тетяна Чорновіл тут не спроста, адже вбита була її помічницею.

"Невже хтось думає, що Ківа абсолютно випадково, по доброті душевній виявився першого січня вранці на місці злочину, після чого труп був нарешті знайдений? Смішно ж. Хто такий Ківа? Начальник соцпартії? Він не мент, не слідчий, і не опер ... Але мусор знатний", – наголосила Богуцька.

Підсумовуючи блогер зазначила, що варто розглядати версію політичного замовного вбивства, де фігурують сотні мільйонів доларів.

"А вбити (виконати замовлення) міг хто завгодно. Але тільки не той, хто погрожував. Це тупо. Менти повинні це знати", – додала вона.

Нагадаємо, вчора, 8 січня, міністр МВС Арсен Аваков заявив, що поліція затримала підозрюваного у вбивстві Ноздровської – Юрія Россошанського, батька Дмитра Россошанського. Останній, як відомо, збив на смерть сестру Ноздровської, Світлану. Ірина Ноздровська добилася того, щоб зловмисника посадили за ґрати, попри те, що справа була не легкою, адже винуватець був родичем судді.

Другие новости