ПоддержатьУкраїнська

В Одесі через спалах кору на тиждень подовжено шкільні канікули

StopCor
StopCor

StopCor

В Одесі через спалах кору на тиждень подовжено шкільні канікули

В Одесі через спалах кору на тиждень подовжено шкільні канікули. 

Як повідомили у Департаменті освіти і науки Одеської міської ради, рішенням штабу з НС всім школам міста рекомендовано продовжити канікули на тиждень для зменшення контактів між дітьми в можливий інкубаційний період, повідомляє УНІАН.

Як зазначила керівник Департаменту Олена Буйневич, канікули також продовжено з метою надання можливості батькам провести вакцинацію дітей. За словами Буйневич, рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) виконкому міськради щодо заборони відвідувати школи нещепленим дітям, не скасоване.

Згідно з офіційним графіком, зимові канікули в українських школах почалися з 31 грудня 2017 року і мають завершитися 10 січня 2018 року. Станом на початок січня в Одесі з початку спалаху (з середини квітня) діагноз "кір" поставлено більш як 700 хворим, показник захворюваності - 67,4 на 100 тис. населення. З них 63% (423 особи) - діти. Від ускладнень кору в місті померло 5 осіб, в тому числі троє дітей.

Нагадаємо, напередодні Нового року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) виконавчого комітету Одеської міськради під керівництвом першого заступника міського голови Анатолія Орловського.

На ньому зазначалося, що епідемічна ситуація щодо захворюваності на кір в Одесі залишається неблагополучною, тому прийнято рішення про необхідність заборони відвідування дитячих дошкільних установ і шкіл нещепленим від кору дітям з метою недопущення спалахів кору в організованих дитячих колективах. Імунізації від кору в місті потребують ще близько 5 тис. дітей.

Другие новости