ПоддержатьУкраїнська

Вибори 2020: партія "За майбутнє" витратила у Facebook понад 200 тисячі доларів

StopCor
StopCor

StopCor

Вибори 2020: партія 'За майбутнє' витратила у Facebook понад 200 тисячі доларів

Цьогоріч політики встигли витрати на політичну та соціальну рекламу в українському сегменті Facebook уже понад 2,56 мільйона доларів. Водночас з 1 до 25 вересня на неї витратили понад мільйон доларів (більш ніж 28 мільйонів гривень).

Фото: martechtoday.com

Про це з посиланням на дані бібліотеки Facebook-реклами повідомляє рух "ЧЕСНО", передає "hromadske".

За перш 25 днів вересня рекламні витрати партій на соцмережі зросли вдвічі у порівнянні з аналогічним періодом серпня. В основному реклама з’являлася на партійних сторінках та особистих сторінках політиків.

Найбільше грошей на це витратила партія "За майбутнє" — понад 203 тисячі доларів. Більшість рекламних повідомлень публікували на сторінках Ігоря Палиці й Олександра Шевченка.

Президентська партія "Слуга Народу" заплатила за рекламу 137 тисяч — найбільше піарили кандидатку у мери Києва Ірину Верещук та кандидата у мери Кривого Рогу Дмитра Шевчика.

За ними йдуть "Наш край" (витратив 64 тисячі доларів), "Європейська солідарність" (46 тисяч доларів), "Опозиційна платформа — За життя" (39 тисяч доларів), "Перемога Пальчевського" (38 тисяч доларів), "Пропозиція" (35 тисяч доларів) і "Батьківщина" (25 тисяч доларів).

Хоч і рекламувати себе у Facebook політики починають все активніше, про зовнішню рекламу також не забувають. Так, розслідування Bihus.info показало, що наразі найбільше грошей на передвиборчу зовнішню рекламу у Києві витратили партії "Слуга Народу" (16 млн грн) та "За майбутнє" (14,5 млн грн). У топ-5 також потрапили "Європейська Солідарність", "Пропозиція" та "Перемога Пальчевського".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Дніпропетровщині кандидата від "Слуги народу" звинувачують у скуповуванні голосів.

Другие новости