ПоддержатьУкраїнська

Відомий в Україні "розбійник" звернувся до Зеленського (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Відомий в Україні 'розбійник' звернувся до Зеленського (відео)

У Борисполі президент Зеленський під час відвідування районної лікарні знову зустрівся з секретарем місцевої міськради Годунком, якого минулого року вигнав із засідання міськради та назвав "розбійником".

Ярослав Годунок звернувся до Зеленського з проханням розслідувати розкрадання коштів колишніми чиновниками.

"Володимир Олександрович, я розумію, це дико буде від мене чути, але прошу послухайте мене, будь ласка. Я "розбійник", але я не про себе зараз кажу, але буде дивно від мене чути ... Я розумію, що вам тоді на мене наговорили, що я такий-сякий поганий. Але "розбійник" прийшов просити вас, губернатора просити: будь ласка, давайте мільйони, які вкрала попередня райадміністрація. Щоб ми могли побудувати корпус... Давайте розберемося", – сказав Годунок, передає "Znaj.ua".

У відповідь йому Володимир Зеленський заявив, що спочатку потрібно добудувати корпус лікарні, а потім будуть розбиратися з корупцією.

"Я хочу ще раз вам сказати. Ви вже відома тут людина завдяки мені (сміється)... Але ви знаєте, у нас така історія, і ми не були до цього в політиці. Чому? Тому що часу на розмови немає. Ми щось робимо, а розбиратися там – це до правоохоронних органів", – сказав президент.

https://www.facebook.com/president.gov.ua/videos/177706136861135/

Нагадаємо, 6 вересня Годунку було повідомлено про підозру за частиною 1 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу. 29 серпня Годунок в будівлі міськради схопив та побив активіста. При цьому свою вину Годунок заперечує.

Другие новости