ПоддержатьУкраїнська

Війська Росії: танкові підрозділи неподалік українського кордону

Елена Бурдейная
Елена Бурдейная

Журналист, редактор

Війська Росії: танкові підрозділи неподалік українського кордону

Біля українського кордону виявили додаткові танкові підрозділи армії Росії. Раніше вони дислокувались під Москвою, а тепер - за 15 км від України.

 Ешелон з танками рухається територією Росії. Фото: Conflict Intelligence Team

До танкових підрозділів, які досі концентрувались біля Воронежа, додались нові частини, які Росія перекинула ближче до України з під Москви, повідомляє портал журналістів-розслідувачів Conflict Intelligence Team.

 Фото: скрін відео

Наразі важку техніку Т-80У помічено у містах Бєлгород і Весела Лопань у Бєлгородській області. Отже, вона опинилась на відстані 15 кілометрів від українського кордону. Її попереднє місце дислокації - станції Селятин та Кубинка-2 Московської області, де перебуває 4-а гвардійська танкова дивізія 1-ої гвардійської танкової армії збройних сил РФ.

Також з'явились нові свідчення про військову техніку в районі станції Маслівка неподалік від Воронежа. Якщо раніше було відомо, що там дислокується 1-а гвардійська танкова армія, то тепер до неї перекинули самохідні артилерійські установки «Мста-С» і танки Т-80У вже згадуваної 4-ої танкової дивізії.

Крім того неподалік від цих населених пунктів - у селі Олексіївка - було помічено ешелон, який рухався зі Смоленської області, де дислокується 49-а зенітна ракетна бригада. Тобто Росія перемістила ближче до України ще й зенітно-ракетні комплекси "Бук", які призначені для стрільби по повітряним цілям.

Нагадуємо, що після з розмови з Путіним, яку провів Байден, президент США, деескалації ситуації не відбулось.

Другие новости