ПоддержатьУкраїнська

Військова прокуратура провела обшуки у співробітників УДОУ

StopCor
StopCor

StopCor

Військова прокуратура провела обшуки у співробітників УДОУ

8 листопада у Києві військова прокуратура провела обшуки у співробітників Управління державної охорони України. Про це інформує “Ракурс” із посиланням на власні джерела.

"Главою УДОУ, згідно з указом Петра Порошенка, є Валерій Гелетей. У свою чергу, Порошенко зараз перебуває з робочим візитом в Гельсінкі" – наголошує видання.

 Фото: УДОУ

Згідно з попередньою інформацією, слідчі дії відбувались у низки співробітників Управління держохорони.

У прес-службі охоронного відомства пообіцяли незабаром з’ясувати інформацію про обшуки. У Генпрокуратурі в телефонному режимі говорити про обшуки відмовилися, посилаючись на необхідність подання письмового запиту на надання інформації.

Нагадаємо, Управління держохорони України (УДОУ) — державний правоохоронний орган спецпризначення, який підпорядкований президенту та підконтрольний Верховній Раді. Працівники УДОУ забезпечують охорону уряду, Конституційного суду, Верховного суду, парламенту, адміністрації президента, споруд і спеціальних транспортних засобів, що перебувають у користуванні глави держави та окремих посадових осіб.

З жовтня 2014 року указом Порошенка генерал-полковник Валерій Гелетей призначений начальником УДОУ.

Читайте також: "Системна безкарність породжує нові злочини: хто відповість за напад на журналістів у філії «Нібулону»?".

Другие новости